
YR YRKK YRKS Serisi Yüksek Gerilim Kaymalı-Halka Asenkron Asenkron Motorlar
YR YRKK YRKS Serisi Yüksek Gerilim Kaymalı-Halka Asenkron Motorlar
Çerçeve Boyutu : 355-1120
Çıkış Gücü : 185-15000 kW
Nominal Gerilim: 3000 V - 13800V
Nominal Frekans: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd., Çin'deki yrkk yrks serisi yüksek gerilim kaymalı-halkalı asenkron endüksiyon motorlarının önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir. Fabrikamızdan Çin'de üretilen yüksek-kaliteli yıl yrkk yıl serisi yüksek gerilim kaymalı-halkalı asenkron endüksiyon motorlarını burada satın almaya hoş geldiniz. Tüm özelleştirilmiş ürünler yüksek kalite ve düşük fiyata sahiptir.
|
YR YRKK YRKS Serisi Yüksek Gerilim Kaymalı-Halka Asenkron Motorlar |
|
| Çerçeve Boyutu | 355-1120 |
| Çıkış Gücü | 185-15000 kW |
| Nominal Gerilim | 3000 V - 13800V |
| Nominal Frekans | 50Hz, 60Hz |
| Yalıtım Sınıfı | F veya H |
| Görev | S1 |
| Koruma Sınıfı | Tamamen Kapalı Tip, IP55, IP56 |
| Soğutma Yöntemi | IC611 , IC616 ,IC666,IC37A86,IC511,IC01 |
| Montaj | B3,V1 |
| Ortam Sıcaklığı | -20 derece -40 derece Diğer Sıcaklık Özelleştirilebilir |
| Rakım | 1000 m'ye eşit veya daha az Diğer Yükseklik Özelleştirilebilir |
| Stator Bobini |
Vakumlu Basınç Emdirme (VPI) ile %100 Saf Bakır |
| Termistör (PTC,PT100), Isıtıcı istek üzerine mevcuttur | |
| Rotor Tipi | Kayma-Halka Rotor, Yaralı-Rotor |
| Standart | IEC60034 |
|
Motor Boyutları Özelleştirilebilir |
|
Ürüne Genel Bakış:
YR,YRKK ,YRKS Serisi Yüksek Gerilim Kaymalı-Halkalı Asenkron Motorlar (Yaralı- Rotorlu Motorlar) IEC 60034 standartlarına uygundur. Soğutma türü : hava-hava soğutma, hava-su soğutma.
Bu motorların kasası hafif ve yapısal olarak sağlam olan çelik levha kaynaklı bir yapıdır. Aynı zamanda yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu, düşük gürültü, minimum titreşim, güvenilir çalışma, basit ve rahat bakım gibi avantajlara da sahiptir.
Bu motorlar kompresörler, su pompaları, üfleyiciler, kömür değirmenleri, çelik haddehaneleri, kırıcılar, vinçler vb. gibi çeşitli makineleri tahrik etmek için kullanılabilir.
Daha fazla teknik veri ve motor boyutları için lütfen bizimle iletişime geçin.


Popüler Etiketler: yıl yrkk yrks serisi yüksek gerilim kaymalı-halka asenkron endüksiyon motorları, Çin yıl yrkk yrks serisi yüksek gerilim kaymalı-halka asenkron endüksiyon motorları üreticileri, tedarikçileri, fabrika, Soğutma Yöntemi IC511 Yüksek Gerilim Kaymalı Halkalı AC Motorlar, yüksek voltajlı kaymalı halkalı AC motorlar, Yüksek Gerilim Kaymalı Halka Motorları, IC511, YR YRKK YRKS Serisi Yüksek Gerilim Kaymalı Halkalı Asenkron İndüksiyon Motorları
Soruşturma göndermek











