
Masa Silindiri için YG Serisi AC Motorlar
Masa Silindiri İçin YG Serisi AC Motor
Çerçeve Boyutu : 112-225
Çıkış Gücü : 0,3-15 kW
Nominal Gerilim: 380 V,400 V,415 V,440 V, 460 V,550V,660V,690V
Nominal Frekans: 50 Hz, 60 Hz
Yalıtım Sınıfı : F veya H
Guangzhou Haoqing Mekanik ve Elektrikli Equipment Co., Ltd., Çin'deki masa silindiri için yg serisi ac motorların önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir. Fabrikamızdan Çin'de üretilen masa silindiri için yüksek-sınıf yg serisi ac motorları satın almaya hoş geldiniz. Tüm özelleştirilmiş ürünler yüksek kalite ve düşük fiyata sahiptir.
|
Masa Silindiri İçin YG Serisi AC Motor |
|
| Çerçeve Boyutu | 112-225 |
| Çıkış Gücü | 0,3-15kW |
| Nominal Gerilim | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Nominal Frekans | 50Hz, 60Hz |
| Yalıtım Sınıfı | F veya H |
| Görev | S5-40%, İnverter Görevi, VFD Görevi Özelleştirilebilir |
| Koruma Sınıfı | Tamamen Kapalı Tip, IP55, IP65 |
| Soğutma Yöntemi | IC410, Diğer Soğutma Yöntemi Özelleştirilebilir |
| Montaj | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Ortam Sıcaklığı | -20 derece -50 derece, Diğer Sıcaklık Özelleştirilebilir |
| Rakım | 1000 m'ye eşit veya daha az Diğer Yükseklik Özelleştirilebilir |
| Stator Bobini | Vakumlu Basınç Emdirme (VPI) ile %100 Saf Bakır |
| Termistör (PTC,PT100), Isıtıcı istek üzerine mevcuttur | |
| Rotor Bobini | Sincap-Kafesi |
| Standart | IEC60034,IEC Motorlar |
| Kutup sayısı | 4-20P |
| Uzun Şaft Özelleştirilebilir | |
Ürüne Genel Bakış:
- Makaralı tabla için YG serisi üç-fazlı motorlar, JG2 serisi motorları temel alan yeni nesildir. Kapsamlı performansı, uluslararası olarak satılan benzer ürünlerle karşılaştırılabilir. Aşağıdaki özelliklere sahiptirler:
- YG serisi motorların montaj boyutu IEC standardına uygundur. Muhafaza koruma derecesi IP54'tür. Soğutma tipi IC410'dur. Nominal gerilim 380V'dur. Nominal frekans 50Hz'dir. Terminal kutusu, mil uzantısından bakıldığında motorların sol tarafında bulunur. Motorlar, 6 terminalli ve topraklama bağlantılı, kapasitif ve tam{8}}kapalı bir terminal kutusuna sahiptir.
- YG serisi motorlar son kullanımlarına göre YGa tipi ve YGb tipi olarak sınıflandırılabilir. YGa motorları, yüksek engelleme torku, düşük engelleme akımı, yüksek dinamik sabit, yumuşak mekanik karakteristik vb. özelliklere sahiptir ve sık başlatma, frenleme ve ters çalışma kapasitesine sahiptir. Motorlar esas olarak metalurji endüstrisinde ve benzeri çalışma koşullarında çalışma masalarının silindirlerini tahrik etmek için kullanılır. YGb motorlar yüksek güç, yüksek verimlilik, geniş ayarlanabilir hız aralığı, sert mekanik özellikler vb. özelliklere sahiptir. Motorlar esas olarak metalurji endüstrisinde ve benzeri çalışma koşullarında taşıma tablalarının silindirlerini tahrik etmek için kullanılır.
- YGa motorlar H. yalıtım sınıfı olup, nominal görev tipi kilitleme torku ve çiftleşme görev döngüsü ile dinamik sabite göre seçilen S5'tir. FC görev döngüsünü temsil eder ve FC %15, %25, %40 veya %60'tır. YGa motorların teknik veri tablosundaki gücü, sürekli çalışma koşulu altında ve yalnızca referans amaçlı tasarlanmıştır.
- YGb motorlar izolasyon sınıfı F olup, nominal çalışma tipi S1 olup, sürekli çalışma gücü koşulu altında seçilmiştir.
- YG serisi motorlar invertör ile ayarlanabilir. YGa motorlar 20 ila 80Hz, YGb motorlar ise 5 ila 80Hz arasında ayarlanabilir. Teknik veri tablosundan farklı başka verilere ihtiyacınız varsa lütfen teknik departmanımızla iletişime geçin.
Daha fazla teknik veri ve motor boyutları için lütfen bizimle iletişime geçin.


Popüler Etiketler: Masa silindiri için yg serisi ac motorlar, Çin Masa silindiri için yg serisi ac motorlar üreticileri, tedarikçiler, fabrika, IE2 AC Motorlar, IE3 Elektrik Motorları, İnverter Uyumlu Motorlar, NEMA Tasarım B Motorları, Masa Silindir Motorları, Titreşim Kaynaklı Motorlar
Soruşturma göndermek










