
YGFFB-185-TH Masa Silindiri için Müşteriye Özel Motorlar
YGFFB-185-TH Masa Silindiri İçin Motorlar
Özelleştirilmiş Çerçeve Boyutu: 124
Çıkış Gücü : 2 kW
Anma Gerilimi: 380 V
Nominal Frekans: 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd., Çin'deki masa silindiri için ygffb-185. müşteriye özel motorların önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir. Fabrikamızdan Çin'de üretilen masa silindiri için yüksek kaliteli ygffb-185-th müşteriye özel motorları satın almaya hoş geldiniz. Tüm özelleştirilmiş ürünler yüksek kalite ve düşük fiyata sahiptir.
|
YGFFB-185-TH Masa Silindiri İçin Motorlar |
|
| Özelleştirilmiş Çerçeve Boyutu | 124 |
| Çıkış Gücü | 2 kW |
| Nominal Gerilim | 380 V |
| Nominal Frekans | 60Hz |
| Yalıtım Sınıfı | F veya H |
| Görev | S1 |
| Koruma Sınıfı | Tamamen Kapalı Tip IP54 |
| Soğutma Yöntemi | IC410 |
| Montaj | B3 |
| Ortam Sıcaklığı | -20 derece -50 derece |
| Rakım | 1000 m'ye eşit veya daha az |
| Stator Bobini |
Vakumlu Basınç Emdirme (VPI) ile %100 Saf Bakır |
| Rotor Bobini | Sincap-Kafesi |
| Standart | Özelleştirilmiş Motorlar,{0}Standart Dışı Motorlar |
Ürüne Genel Bakış:
YGFFB-185-TH Filipinler'deki Asia Steel için Özelleştirilmiş Masa Silindiri Motorları.
Müşterinin üretim hattına göre özelleştirilmiş, müşterinin ekipmanına mükemmel uyum sağlar.
Bu motorun detaylı parametreleri ve çizimleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Popüler Etiketler: masa silindiri için ygffb-185-th müşteriye özel motorlar, Çin masa silindiri için ygffb-185-th müşteriye özel motorlar üreticiler, tedarikçiler, fabrika, Patlamaya Dayanıklı Motor, IE2 Yüksek Verimli Motorlar, IE4 Enerji Tasarruflu AC Motorlar, IE4 İndüksiyon Motorları, YH Serisi Üç Fazlı Deniz Motorları, YGFFB 185 TH Müşteriye Özel Masa Silindiri Motorları
Soruşturma göndermek








