
Z4 Serisi DC Motorlar
Z4 Serisi DC Motorlar
Çerçeve Boyutu : 100-450
Çıkış Gücü : 1,5-750 kW
Armatür Gerilimi : 160 V - 600V
Alan Gerilimi : 180 V - 400V
Guangzhou Haoqing Mekanik ve Elektrikli Equipment Co., Ltd., Çin'deki z4 serisi dc motorların önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir. Fabrikamızdan Çin'de üretilen yüksek-kaliteli z4 serisi DC motorları satın almaya hoş geldiniz. Tüm özelleştirilmiş ürünler yüksek kalite ve düşük fiyata sahiptir.
|
Z4 Serisi DC Motorlar |
|
| Çerçeve Boyutu | 100-450 |
| Çıkış Gücü | 1,5-750 kW |
| Armatür Gerilimi | 160 V - 600V |
| Alan Gerilimi | 180 V - 400V |
| Yalıtım Sınıfı | F veya H |
| Görev | S1, Diğer Görev Özelleştirilebilir |
| Koruma Sınıfı | IP23, IP54 |
| Soğutma Yöntemi |
IC06 , IC410,IC86W |
| Montaj | B3,B35,V1 |
| Ortam Sıcaklığı |
-20 derece -40 derece, Diğer Sıcaklık Özelleştirilebilir |
| Rakım | 1000 m'ye eşit veya daha az, Diğer Yükseklik Özelleştirilebilir |
| Stator Bobini | Vakumlu Basınç Emdirme (VPI) ile %100 Saf Bakır |
| Termistör (PTC,PT100), Isıtıcı istek üzerine mevcuttur | |
| Standart | IEC60034 |
|
Motor Boyutları Özelleştirilebilir |
|
Ürüne Genel Bakış:
Bu DC Motor, metalurji endüstrisindeki haddehaneler, metal talaş makineleri, kağıt makineleri, plastik ekstrüderler vb. gibi çeşitli iletim makinelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Bu DC Motor, yüksek alan kullanımı sağlayan çokgen bir yapıyı benimser. Stator boyunduruğu lamine tiptedir. Doğrultulmuş güç kaynağı için uygundur ve titreşimli akımlara ve mevcut koşullardaki hızlı değişikliklere dayanabilir. Şirketimizin hassas konumlandırma süreci sayesinde manyetik kutuplar doğru bir şekilde monte edilebilir ve böylece motorun iyi bir komütasyon performansı sağlanır.
Daha fazla teknik veri ve motor boyutları için lütfen bizimle iletişime geçin.


Popüler Etiketler: z4 serisi dc motorlar, Çin z4 serisi dc motorlar üreticileri, tedarikçiler, fabrika, Demiryolu İçin DC Motor, Haddehane İçin DC Motor, Tamamen Kapalı DC Motor, Z2 Serisi DC Motorlar, ZFQZ Serisi Sık Çalıştırma ve Frenleme DC Motorları, ZZJ Serisi DC Motorlar Kaldırma ve Metalurji Uygulamaları İçin
Soruşturma göndermek










