
Y YKK YKS Serisi Yüksek Gerilim Sincap{0}}Kafesli Elektrik Motorları
Y YKK YKS Serisi Yüksek Gerilim Sincap{0}}Kafesli Elektrik Motorları
Çerçeve Boyutu : 355-1120
Çıkış Gücü : 185-15000 kW
Nominal Gerilim: 3000 V - 13800V
Nominal Frekans: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd., Çin'deki y ykk yks serisi yüksek gerilim sincap-kafesli elektrik motorlarının önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir. Fabrikamızdan Çin'de üretilen yüksek-kaliteli y ykk yks serisi yüksek gerilim sincap-kafesli elektrik motorlarını satın almaya hoş geldiniz. Tüm özelleştirilmiş ürünler yüksek kalite ve düşük fiyata sahiptir.
|
Y YKK YKS Serisi Yüksek Gerilim Sincap{0}}Kafesli Elektrik Motorları |
|
| Çerçeve Boyutu | 355-1120 |
| Çıkış Gücü | 185-15000 kW |
| Nominal Gerilim | 3000 V - 13800V |
| Nominal Frekans | 50Hz, 60Hz |
| Yalıtım Sınıfı | F veya H |
| Görev | S1 |
| Koruma Sınıfı | Tamamen Kapalı Tip, IP55, IP56 |
| Soğutma Yöntemi | IC611 , IC616 ,IC666,IC37A86,IC511,IC01 |
| Montaj | B3,V1 |
| Ortam Sıcaklığı | -20 derece -40 derece, Diğer Sıcaklık Özelleştirilebilir |
| Rakım | 1000 m'ye eşit veya daha az Diğer Yükseklik Özelleştirilebilir |
| Stator Bobini | Vakumlu Basınç Emdirme (VPI) ile %100 Saf Bakır |
| Termistör (PTC,PT100), Isıtıcı istek üzerine mevcuttur | |
| Rotor Tipi | Sincap-Kafes Rotoru |
| Standart | IEC60034 |
|
Motor Boyutları Özelleştirilebilir |
|
Ürüne Genel Bakış:
Y,YKK ,YKS Serisi Yüksek Gerilim Sincap-Kafesli Asenkron Motorlar(Sincap-Kafes Rotorlu) IEC 60034 standartlarına uygundur. Soğutma türü : hava-hava soğutma, hava-su soğutma.
Sincap-Kafes Rotoru, kullanıcıların seçebileceği iki seçenekle sunulmaktadır: dökme alüminyum Sincap-Kafes Rotoru ve bakır çubuklu Sincap-Kafes Rotoru.
Bu motor, kullanımını ve bakımını kolaylaştıran modüler bir tasarıma sahiptir. Firmamızın optimize ettiği tasarımın ardından motorun enerji verimliliği gibi çeşitli parametreler iyileştirilmiş ve motor verimliliği IE4 enerji verimliliği seviyesine ulaşarak kullanıcılara enerji tasarrufu garantisi sağlanmıştır.
Bu motor türü öncelikli olarak su pompaları ve fanlar gibi-genel amaçlı ekipmanları çalıştırmak için kullanılır.
Daha fazla teknik veri ve motor boyutları için lütfen bizimle iletişime geçin.


Popüler Etiketler: y ykk yks serisi yüksek gerilim sincap-kafesli elektrik motorları, Çin y ykk yks serisi yüksek gerilim sincap-kafesli elektrik motorları üreticileri, tedarikçileri, fabrika, 3 fazlı yüksek voltajlı AC motorlar, Kompakt Tip Motor, Yüksek Gerilim Motorları, yüksek voltajlı sincap kafesli AC motorlar, Y YKK YKS Serisi Yüksek Gerilim Sincap Kafesli Elektrik Motorları, Y2 Serisi Kompakt Tip Yüksek Gerilim Sincap Kafesli Asenkron Motorlar
Soruşturma göndermek











